Günümüzde güvenlik ekipleri için piyasada geniş bir yelpazede bulunan güvenlik teknolojileri, araçları ve platformları ile, kurumun altyapısını giderek artan ve karmaşıklaşan siber güvenlik tehditlerine karşı uygun bir şekilde savunmak için hangi araçların en iyi şekilde kullanılacağına karar vermek daha zorlaşmıştır.   Kısıtlı bütçeler, kaynak yetersizliği, yasal ve düzenleyici uyum gibi faktörlerin yanı sıra güvenlik operasyonlarının performansı ile araç ve kaynakların yatırım getirisi gibi faktörlerle en iyi şekilde tanımlanmış bir güvenlik stratejisi ve yapısının olması kurumların ana gereksinimidir. 

 

DFLabs'ı  herhangi bir rekabetçi çözümden  farklılaştıran en büyük özelliği Gartner'ın SOAR tanımını tam olarak karşılayan, Güvenlik Orkestrasyon ve Otomasyon, Güvenlik Olay Tepkisi Platformu ve Tehdit İstihbarat Platformu bir arada sunabilen TAM bir SOAR çözümü olmasıdır. 

DFLabs'a yatırım yapıldığında, bir KOMPLE SOAR platformunu çalıştırabilecek ve böylece SOAR ile ilgili ek yatırımlara ihtiyaç duyulmayacağı anlamına gelmektedir. DFLabs, aynı zamanda, çok zorlu ve karmaşık ortamlarda inanılmaz bir entegrasyon gücüne sahip temiz bir geçmişe sahiptir. Oluşturduğu teknoloji gerçekten ölçeklenebilir yapıda olup , 2 operatörü bulunan küçük bir müşteride veya yüzlerce operatöre sahip ve çok sayıda müşterisi olan bir SOC platformunda çalışmayı destekleyecek yapıdadır (şu anda aktif haftada 1/85 oranında 1500 Olayı yöneten 40 müşterisi olan SOC referansı mevcuttur).


DFLabs IncMan tam kapasitede kullanıldığında, aşağıdaki metrikler elde edilebilir:

- Olay çözünürlüğünde % 90 zamanı azaltın
- Analist verimliliğini % 80 oranında artırın
- Aynı ekiple olay çözme kabiliyetini % 300 oranında artırın

Tam Olay Yaşam Döngüsü Otomasyonuna Sahip Tek SOAR Platformu

IncMan SOAR, tehditlerin tetiklenmesini, araştırılmasını ve kontrol altına alınmasını tamamen otomatikleştirmenizi sağlar.

Otomatikleştir: Analistlerinizin iş yükünü azaltarak ve daha önemli görevlere odaklanmalarına izin vererek tekrarlayan görevleri otomatikleştirin.

Orchestrate: IncMan SOAR, makine öğrenimi ve tehdit avcılığı ile tam olay müdahale yaşam döngüsü yönetimi sunan tek platformdur.

Önlem: IncMan SOAR’ın özelleştirilebilir gösterge panoları ve widget'ları, entegre raporlama motorlarını ve şablonlarını kullanan bir dizi KPI ve metrik görüntüler.

DFLabs'ın Farklılıkları?

  • DFLabs, tam çift modlu düzenleme teknolojisini uygulayan tek tedarikçidir; En etkili otomasyon ve orkestrasyon sonuçlarına ulaşmak için gerektiğinde makine-insan ve insan-makine etkileşimine izin verir.

  • Kullanıcı dostu ve TAM SOAR platformu, betik bilgisi gerektirmez, Runbook'lar ve Playbookslar önceden tanımlanmış ve tamamen özelleştirilebilir.

  • Ölçeklendirmesi kolay bir teknoloji.

  • MSSP için kritik olan RBAC desteği

  • Basit ve kolay Playbook / Runbook uygulaması ve editörü

  • İşbirliğini yönlendiren bir SOAR platformu

  • DFLabs patent bekleyen Otomatik Yanıt Verici Bilgi (DF-ARK) modülü, makine öğrenimini tehditlere karşı tarihsel tepkilere uygular ve bunları yönetmek ve hafifletmek için ilgili çalışma kitaplarını ve eylem yollarını önerir.

  • DFLabs ekonomiktir ve bugün piyasadaki herhangi bir ürüne göre maksimum getirisini sunar.

  • DFLabs bireysel entegrasyon ihtiyaçlarının karşılanmasını ve IncMan, müşterinin güvenlik programına maksimum değere ulaşacak şekilde entegre edilmiştir.

Bize ulaşın

Merkez Ofis

 

Kızılırmak Mah. 1441 Cad. No: 5/8 Çankaya Ankara

Tel  : + 90 312 287 88 28

Fax : + 90 312 287 88 27

info@armisbilisim.com

İstanbul Ofis

19 Mayıs Mah. Sümer Sok. Zitaş Sitesi Beta Binası C6 No: 3F/5 Kadıköy İstanbul

Tel : + 90 216 362 29 07

info@armisbilisim.com

© 2020 by ARMIS BİLİŞİM      Veri Politikası