Siber savunma kalkanınızı eyleme geçirilebilir tehdit istihbaratı ile güçlendirin

ClearSky, tüm dünyadaki saldırı gruplarını ve siber saldırıları izleyen, analiz eden ve kategorize eden İstihbarat araştırmacıları ve siber uzmanlardan oluşur. Uzmanlarımız APT gruplarının ve diğer siber saldırganların (24X7) yöntemlerini, altyapısını, araçlarını ve hedeflerini izler ve değerlendirir.

Toplanma yerlerine “derinlemesine” inecek kendi benzersiz araç setimizi kullanıyoruz ve siber silahlarını ve saldırı altyapılarını değerlendiriyoruz. Kuruluşlara, şirketin çevresinin çok ötesine geçerek, alakalı ve müşteriye özel veriler toplayarak, onlara erken uyarı uyarıları vererek ve saldırıları hafifletmelerine yardımcı olarak hizmet ediyoruz.

Eşsiz ClearSkySec © metodolojimiz, finans sektörü, kamu sektörü ve İlaç ve kritik altyapı sektörlerindeki uzmanlık için siber saldırıların azaltılmasında uzun yıllara dayanan deneyime dayanmaktadır.

Her örgütün kendine özgü siber tehditler, devletle ilgili, sektörle ilgili, uygulama ile ilgili ve aynı zamanda saldırıları azaltmak için uygulanan farklı önleyici yöntemler olduğunu biliyoruz. SIEM ve SOC personelinin siber savunmanın tüm yönlerini kapsayamayacağını biliyoruz ve günlük olarak yeni tehditlerle yüzleşmelerine yardımcı oluyoruz.

Tehdit İstihbaratı çözümümüz mevcut mevcut iç katmanlara eklenen harici bir koruma katmanı sağlar. ClearSkySec © metodolojimizi kullanarak kuruluşların güvenlik kaynaklarını ilgili siber tehditlerin önlenmesine odaklamasına yardımcı olacak kritik veriler sağlıyoruz.


Çözüm bileşenleri;

  •     Tehdit haritası ve gelişmiş siber uzay görüşü

  •     Kuruluşu hedefleyen ana saldırı gruplarını eşleme

  •     Saldırganların sahip olduğu silah ve altyapıların listesi

  •     Her aktör tarafından dağıtılan saldırı vektörleri

  •     Uyanık ve aktivist bilgisayar korsanlarının belirlenmesi

  •     Gerçek zamanlı siber saldırı operasyon ekibi

Bize ulaşın

Merkez Ofis

 

Kızılırmak Mah. 1441 Cad. No: 5/8 Çankaya Ankara

Tel  : + 90 312 287 88 28

Fax : + 90 312 287 88 27

info@armisbilisim.com

İstanbul Ofis

19 Mayıs Mah. Sümer Sok. Zitaş Sitesi Beta Binası C6 No: 3F/5 Kadıköy İstanbul

Tel : + 90 216 362 29 07

info@armisbilisim.com

© 2020 by ARMIS BİLİŞİM      Veri Politikası